Zapytanie ofertowe

W ramach realizacji projektu pn. „Poszerzenia dotychczasowej oferty firmy EUROMEBEL SOLUTION dzięki inwestycji w środki trwałe jako odpowiedź na negatywne skutki brexit” zapraszamy do złożenia ofert na dostawę czterech środków trwałych:

Wycinarka laserowa – 1 szt.POBIERZ

Spawarka laserowa – 1 szt.POBIERZ

Sprężarka – 1 szt.POBIERZ

Hydrauliczna prasa krawędziowa – 1 szt.POBIERZ

Termin składania ofert (w sposób opisany w zapytaniu tj. w siedzibie firmy lub na adres mailowy [email protected] ) upływa 7 sierpnia 2023. Oferty należy złożyć na formularzach podpiętych do każdego zapytania (3 załączniki składają się na jedną ofertę). Oferty podpisują osoby ujęte w reprezentacji KRS lub osoby posiadające pełnomocnictwo do składania ofert.

Ogłoszenie opublikowano 28 lipca 2023 r.


W wyniku rozstrzygnięcia postępowań prowadzonych w oparciu o zapytania ofertowe opublikowane w dniu 28 lipca 2023 r. w ramach realizacji projektu pn.„Poszerzenia dotychczasowej oferty firmy EUROMEBEL SOLUTION dzięki inwestycji w środki trwałe jako odpowiedź na negatywne skutki brexit” wybrano następujące najkorzystniejsze oferty: 

Wycinarka laserowa – 1 szt.

Kimla Sp. z o.o.

Częstochowa

Cena: 1 310 688,00 PLN

Spawarka laserowa – 1 szt.

Otinus Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz      

Cena: 81 057,00 PLN

Sprężarka – 1 szt.

Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek Airpol Sp. z o.o.

Poznań           

Cena: 36 893,60 PLN

Hydrauliczna prasa krawędziowa – 1 szt.

Otinus Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz      

Cena: 202 950,00 PLN


Firma EUROMEBEL SOLUTION MATEUSZ BAŃKOWIAK realizuje projekt w ramach Programu Re_Open UK

Tytuł: Poszerzenia dotychczasowej oferty firmy EUROMEBEL SOLUTION dzięki inwestycji w środki trwałe jako odpowiedź na negatywne skutki brexit

Całkowita wartość Projektu: 361 413,97 EUR

kwota dofinansowania: 222 386,63 EUR

Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom wystąpienia Zjednoczonego Królestwa z UE. Realizacja działań inwestycyjnych, zaplanowanych w projekcie, pozwoli na produkcję mebli metalowych w stylu loftowym (m.in. stoliki, półki, regały) oraz elementów dekoracyjnych (np. metalowych wieszaków na ubrania), których aktualnie nie ma w ofercie. Ponadto pozwoli także na aktualizację dotychczasowej oferty pod kątem wykończenia – np. unowocześnienie szafek nocnych, stolików, półek o elementy metalowe.